Klinika SAGAX


Spoločnosť SAGAX sme založili v roku 2001 s cieľom vybudovať v Dunajskej Strede kliniku s moderne zariadenými a útulnými ambulanciami, v ktorých sa budú o pacientov starať lekári a zdravotné sestry na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni. V každej ambulancii si zakladáme na odbornom a osobnom prístupe.

Momentálne zabezpečujeme zdravotnú starostlivosť v odboroch gynekológia, traumatológia, ortopédia a plasticko-estetická chirurgia.  


Obráťte sa na nás

V našich ambulanciách sa okrem prevencie a liečby zaoberáme aj jednodňovou chirurgiou. Vykonávame ju v medicínskych odboroch gynekológia, traumatológia, všeobecná chirurgia, plasticko-estetická chirurgia a ortopédia.

Jednodňová chirurgia – bez starostí

Šetrí čas aj náklady spojené s navrátením zdravia. Je zameraná na operačné výkony, pri ktorých nie je nutná dlhodobá hospitalizácia. V deň zákroku vás prijmeme a v ten istý deň vás aj prepustíme domov.

  • prinášame alternatívu k dlhému čakaniu na termín operácie
  • vyšetríme vás v najmodernejšie vybavených ambulanciách
  • operovať vás budeme v špičkovo zariadených operačných sálach
  • postarajú sa o vás špecializované zdravotné sestry so skúsenosťami v chirurgických odboroch, internej a urgentnej medicíny (JIS a ARO)

Priebeh jednodňovej chirurgie

  1. Diagnostika a stanovenie termínu – pred operačným zákrokom vás vyšetrí lekár, určí diagnózu a spolu vyberieme najbližší možný termín
  2. Odber krvi a interné predoperačné vyšetrenie – absolvujete ho pohodlne na našej klinike
  3. Anestéziologické vyšetrenie – v prípade, že vás budeme uspávať, vykonáme ho v deň zákroku
  4. Chirurgický zákrok – operovať vás budú špičkoví lekári, zdravotné sestry a ďalší nápomocný personál
  5. Prepustenie domov – hospitalizácia neprekročí 24 hodín, len vo výnimočných prípadoch u nás pacient ostáva do ďalšieho rána  

Jednodňovú chirurgiu ponúkame s finančnou spoluúčasťou pacienta. Dávame vám možnosť podieľať sa na úrovni starostlivosti o vlastné zdravie a rozhodnúť sa, či budete čakať na bežný chirurgický zákrok v časovom horizonte pol roka a viac alebo sa rozhodnete vyriešiť zdravotné problémy v krátkej dobe a pod jednou strechou.

Pokojne, odborne, bez stresu


V klinike SAGAX sme vytvorili príjemné a moderné prostredie, ktoré zamedzuje stresovým situáciám pacientov. Vďaka systému poskytovania kompletnej zdravotnej starostlivosti pod jednou strechou sa nám darí čas strávený medzi rôznymi zdravotnými zariadeniami skrátiť na minimum.

Radi by ste sa objednali na vyšetrenie?

S dôverou sa na nás obráťte